Aigar Säde: vaktsiinidest ja vitamiinist

Naistemaailm.ee, Tervis – lisatud 22 juuni 2009

Kas lapsi on vaja vaktsineerida? Kui palju vitamiine peaksime sööma? Miks epideemiad levivad? Neile küsimustele proovib vastuseid anda Aigar Säde.

Manipuleerimine meditsiini ja meedia kaudu on eriti jõhker. Esiteks sisestatakse meile, et meil on välisvaenlased kõikvõimalike bakterite ja viiruste näol ja ainult meditsiin saab meid nende rünnakute eest kaitsta. Teiseks ei ütle ükski meditsiiniharu, et enamik haigusi tekib valedest tõekspidamistest, mis summeeruvad stressideks ja et stressid omakorda summeeruvad haigusteks. Tõekspidamiste kujunemise eest on aga vastutav meedia. Meedia on suurkontsernide kontrolli all ja selle kaudu edastatakse sellist infot, mis on ainult süsteemile kasulik. Tavainimesel ei ole võimalik kontrollida infot, mille on edastanud ülemaailmsed “autoriteetsed” allikad.

Selleks, et meditsiini kaudu ülikasumeid teenida, on vaja müüa ravimeid. Ravimeid saab müüa siis, kui selle järele on nõudlus. Nõudlus on siis, kui võimalikult suur osa rahvastikust on haige. Haigeks on võimalik inimesi teha valeinformatsiooni kultiveerimisega.

1920. aastal avastati David Rockefelleri meditsiinilaborites D3 vitamiini ainulaadne omadus tõrjuda tuberkuloosi. Info salastati David Rockefelleri käsul (see tuli avalikuks alles 2005. aastal). Rockefelleri perekond on suurim tuberkuloosiravimite ja vaktsiini tootja. D3 asendati sünteetiliselt toodetava D2-ga. D2 vitamiini lisatakse piimale ja see ei lase organismil D3 omastada. D3 vaegusest tekib rahhiit, lagunevad hambad, kahjustuvad luud ja nahk, tekib psoriaas, kahjustub immuunsüsteem, tekib suhkrutõbi ja häiruvad ajufunktsioonid kuni autismini välja. D3 teeb võimalikuks magneesiumi, kaltsiumi ja fosfori omastatavuse organismis.

Arstidele on õpetatud valeteadmisi vitamiinide toimest. Neile väidetakse, et D3 vitamiini päevane norm on 400 IU (international units, mõnedes riikides IE) ja sellest suurem kogus on mürgine ja lausa eluohtlik. Miks siis täna toodetakse juba kapsleid, mille D3 sisu on kuni 5000 IU? Tänaseks on avastatud, et inimese keskmine päevane D3 vajadus on 10 000 IU (500 milligrammi ehk 0,5 grammi). Haiguste puhul võib doosi suurendada kuni 20 000 IU/päevas.

Nitraatidega väetatud taimed sisaldavad tunduvalt vähesemal määral mineraale ja vitamiine. Nitraatidega kavastatud porgandis olev betakarotiin ei muutu organimis A-vitamiiniks. Tekib vaegus. Et A-vitamiini saada, on vaja süüa maheporgandit.

Kalakasvandustes kasvatatud lõhes on vähem D3 kui metsikult kasvanud lõhes. Enamustes kalakasvatustes püütakse kalad pärast maimuiga võrguga kinni ja süstitakse neile ainet, mille tulemusel kasvab kala kuni kolm korda kiiremini. Selliselt kasvatatud kalade lihal puub loomulik värv. Värvi parandamiseks “kaunistatakse” neid kalu mürgiste värvainetega. Sardiinides on rohkesti D3, kuid vajaliku annuse saamiseks tuleks neid süüa palju. Seega napib meie söögis toitaineid ja meie keha kannatab alatoitluse käes.

D3 hoiab ära südamehaigused ja tiisikuse, eesnäärme- ja rinnavähi oht väheneb mitmeid kordi.

D3 tähtsusest saate lugeda siit:

Lihtsatest ja odavatest looduslikest ravimitest meditsiin ja meedia vaikivad. Näiteks maohaavade ravi – silica. Värskekapsa mahl sisaldab silica. Neerukive lahustab resium, mis on kokku segatud Püreneedes kasvavatest ürtidest.

B17 (laetrile) ravib vähki (on keelustatud!). Laetrile’i avastas aprikoosiseemnetes aastal 1950 biokeemik Ernst T. Krebs, Jr. Edward Griffin kirjeldas oma raamatus “A World without Cancer” (1974, “Maailm ilma vähita) B17 imelisi omadusi.

Vähi puhul tuleks süüa kolm aprikoosikivi seemet päevas. Need sisaldavad tsüankaaliumi eelvormi, mis organismis otsib üles vigased või kahjustatud rakud, ka vähirakud, sisenevad nendesse, muutudes seal tsüaankaaliumiks, tappes nood rakud.

Kahe päeva vanused mungoa idandid sisaldavad samuti laetrile’i (vitamiin B17).

Vähk taandub sel juhul, kui inimene lõpetab oma probleemide eitamise. Elu eitamine ehk lõpliku otsuse tegemine, et mina ei taha seda ja toda enam kunagi näha, selles osaleda, loob inimese sisse soodsa tingimuse vähi tekkeks. Elu on pidev õppimine ehk liikumine, vähk on aga seisuenergia (surm) ehk tahtmatus õppeprotsessis osaleda.

Arstidele on õpetatud, et C vitamiini on vaja 60 – 70 mg päevas. Tegelik vajalik kogus on aga 50 mg keha ühe kilogrammi kohta päevas. Gripitunde korral on vajalik kogus 10 000 – 15 000 mg. Selline kogus aitab grippi haigestumist vältida.

Magneesiumi päevane kogus peaks olema 800 mg.

The Canadian Press By Helen Branswell: „Elav linnugripi viirus paigutati Baxteri vaktsiini-materjali ja saadeti laiali 18 riiki” (oli selle artikli pealkiri). Seda artiklit saad lugeda siit: http://www.torontosun.com/news/canada/2009/02/27/8560781.html

Skandaalne lugu, kuidas ravimifirma Baxter püüdis tekitada linnugripi epideemiat, ilmus kohaliku tähtsusega ajalehes. Pärast seda keelati USA kõrgete võimude poolt kõik selleteemalised kirjutised. Linnugripi vastast vaktsiini toodeti ühes Šveitsi laboris 2 miljardit doosi. Selle viiruse muutsid teovõimetuks kosmilised jõud. Siit ka põhjus, miks linnugripi hüsteeria lõpetati.

Paul Joseph Watson 27 aprillil: „Kas seagripp on bioloogiline relv?”

Swine Flu Is Deadly Mix Of Never-Before-Seen Viruses

NSA (Rahvuslik Julgeoleku Teenistus ehk salapolitsei) ametnik Wayne Matson hoiatab: „Seagripp on laboris geneetiliselt valmistatud salarelv eesmärgiga valla päästa hirm inimeste hulgas, et nad laseksid ennast vaktsineerida. On antud korraldus 4,2 miljardi vaktsiinidoosi tootmiseks. Pärast vaktsineerimist puhkeb ennekuulmatu epideemia. Esimene laine suvel, teine laine sügisel ja kolmas tuleb kõige hirmsam.”

Ilmselt kasutatakse sama taktikat, mida on kasutatud ka varem. 1918. aastal USA-s, pärast sõjaväelaste kohustuslikku vaktsineerimist, puhkes nende seas enneolematu epideemia. Tehti katseid, kus haiged köhisid tervetele inimesele näkku ja lausa suhu. Nakatumist ei toimunud. See tõestas, et epideemiasse nakatusid vaid vaktsineeritud inimesed. Alguses nimetati see seagripiks. Tekkis skandaal, kuna ühelgi seal seda grippi ei tuvastatud. Siis nimetati see ümber hispaania gripiks. Tegelikult puhkes see USA pinnal ühes sõjaväebaasis, kus hakati vaktsineerima. Selle “sea”gripi epideemia käigus hukkus 100 miljonit inimest. Ainuüksi Rootsis 27 000. Ühtegi haigusjuhtumit ei registreeritud nendes riikides, kelle riigikassa oli tühi ja kes ei suutnud seda kallist Ameerika vaktsiini Rockefelleri laborist osta. Kreekas ja Egiptuses ei olnud ühtegi haigusjuhtumit, samal ajal aga hukkus Indias üle 20 miljoni inimese (inglased, omades tol ajal seal suuri kolooniaid, lasid vaktsineerida). Tegemist oli planeeritud massimõrvaga.

Nüüd valmistatakse ette teist massimõrva lainet. Süsteem tahab lahti saada miljarditest inimestest, sest ta leiab, et maailm on ülerahvastatud. Kui mulle tulev info, et vaktsiini sisestatud seagripi viiruse mälu on kosmose poolt kustutatud ja sellega teovõimetuks tehtud, tõeks osutub, siis jääb seekordne massimõrv ära.

Mis puudutab laste vaktsineerimist, siis klassifitseerub see eriti raskeks inimsusevastaseks kuriteoks. Lapse immuunsüsteem areneb välja esimese 10 aasta jooksul. Osaline immuunsüsteem on olemas 7 aastasel lapsel. Kolmekuisel lapsel immuunsüsteem hoopiski puudub (ta peab antikehad kätte saama ema rinnapiimast). Milleks on vaja tugevdada süsteemi, mida pole olemas? Järelikult on sellel hoopis mingi muu, varjatud eesmärk. Imikut, kes on saanud kolmekordse pookimise, võib ähvardada vaktsiinides sisalduvate mürkide tõttu äkksurm, mida arstid seletada ei oska.

Tulnukatel on tehnoloogia, mille abil saab viiruseid programmeerida muudatusi tegema inimese DNA ahelates neile kasulikus suunas. Viirus on selles suhtes üks efektsemaid vahendeid, kuna ta „poeb” sisse inimese rakku ja saab seal karistamatult tegutseda. Filosoofia tasandil on viirus võitlus sisevaenlase vastu, bakter on võitlus välisvaenlase vastu. Inimene, kes suudab endaga hästi läbi saada, sellel sisevaenlased puuduvad. Ta on viiruste suhtes immuunne (muidugi sel juhul, kui viirust ei sisestata otse verre). Inimene, kes korrastab oma suhted ümbritsevate inimestega ja keskkonnaga (on tolerantne), on immuunne bakterioloogiliste haiguste suhtes.

1723. aastal avastati, et rõugete vaktsiin lõhub edukalt inimese kolmanda silma süsteemi. Järgnevad teadlikult tekitatud epideemiad oli süsteemi püüe juurutada usku vaktsiinide vajalikkusest, teades, et see võimaldab kontrolli masside üle. Kolmanda silma süsteem võimaldab inimesel näha paralleelsagedustel toimuvat, saada infot otse ümbritsevast eetrist, sealhulgas ka kaugel kosmoses toimuvast. Näiteks Aafrikas on pool elanikkonnast vaktsineerimata ja pool vaktsineeritud. Esimene pool kirjeldab värvikalt kõikvõimalikke ufosid, teine pool aga ütleb: „Lollid, olete! Midagi ju ei ole!”